למה אנחנו פה?

עסקים משפחתיים זקוקים ליד מקצועית, שתעזור להם להמשיך ולפעול לאורך דורות.

כעסק משפחתי שמלווה עסקים, צברנו ניסיון רב בליווי עסקים משפחתיים, דרך אתגרים, קשיים והצלחות, תוך שימוש במגוון דרכי פעולה ומתן תשומת לב מלאה לצרכים ולהזדמנויות של כל בני המשפחה (כולל הילדים והנכדים).

ה"אני מאמין" שלנו

עסקים משפחתיים זקוקים ליד מקצועית, שתעזור להם להמשיך ולפעול לאורך דורות.

 • עסק משפחתי משגשג כשהוא מצליח למזג כהלכה בין העולמות: העולם המקצועי-העסקי - ניהול העסק, והעולם הרגשי - ההתנהלות המשפחתית.
 • יצירת סינרגיה משפחתית בעסק שומרת על הקשר המשפחתי, תורמת לפתרון אתגרים ומאפשרת המשכיות של העסק לאורך שנים ודורות.

בסופו של יום, מטרת העסק היא לייצר רווחים ולבנות עתיד כלכלי לדורות הבאים!מי אנחנו?

רו"ח יניב וולף – מייסד ומנכ"ל החברה.

נשוי באושר עם שני ילדים, איש עבודה וקריירה ולא פחות מכך איש משפחה.

צמח בעסק משפחתי של שירותי ראיית חשבון וייעוץ פיננסי ועסקי, במשך 16 שנה, וחווה את כל הטוב שיש בעסק כזה, כמו גם את האתגרים. 

במהלך פעילותו, בחן את ממשקי ההתנהלות של העסק והמשפחה, גילה את קווי הדמיון והשוני ומצא כי יש לו היכולת להבין, להכיל ולסייע למשפחות באתגרי הניהול המורכבים.  

מומחה לניהול פיתוח וליווי עסקים שהצלחות לקוחותיו הינם נר לנגד עיניו ובד בבד טוען שתפקידיו החשובים ביותר הנם אבא, בעל ושומר המשפחה הרחבה.

מאז ומעולם, חרט על דגלו לתת ללקוחותיו את מגוון השירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. לשם כך, איגד מועצת מומחים, בעלי ידע וניסיון עצומים בתחומי הפעילות העסקיים, וביחד הם מספקים את מטריית השירותים השלמה של תוצר משפחתי:

 • ייעוץ משפטי מסחרי
 • ייעוץ משפטי בדיני משפחה (ירושות, צוואות, ייפוי-כוח מתמשך וכדומה)
 • ייעוץ מיסוי בהעברות נכסים במשפחה
 • ייעוץ וליווי ניהולי תפעולי
 • ניהול כספים וניהול פיננסי מקצועי של העסק
 • ייעוץ וליווי לכלכלת המשפחה
 • ייעוץ וליווי בפיתוח עסקי וחדשנות לעסק
 • ייעוץ שיווקי
 • ייעוץ ארגוני

לרו"ח וולף ניסיון רב בליווי עסקים ובניהולם ובליווי משפחות של בעלי עסקים - ולא רק בתחומי החשבונאות והפיננסים. גם כאשר  שימש כחשב וכמנהל כספים בחברות תעשייה ומסחר, אלה היו חברות משפחתיות, עם מורכבויות פיננסיות וניהוליות ייחודיות. הוא מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובארגונים מקצועיים ומכהן במספר תפקידים ציבוריים: יועץ פיננסי ועסקי בלשכת סוכני ביטוח בישראל והיועץ המקצועי לוועדה הבין-דורית של הלשכה, מוסמך כבורר עסקי מטעם לשכת רואי חשבון בישראל, וכחבר בוועדת הקשר הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בלשכת רואי חשבון בישראל וחבר באיגוד הדירקטורים.השיטה הייחודית שלנו

 • הבנה מלאה של אתגרי ניהול העסק המשפחתי ויכולת עמוקה להרגיש ולהכיל אותם במלואם.
 • התאמת פתרונות ומענה מקצועי לכל הצרכים והשאלות, בכל התחומים, באמצעות מועצת המומחים שלנו, המספקת מעטפת כוללת של שירותים לעסק, למשפחה ולכל המעורבים – לטווח ארוך.

השירותים והמוצרים שלנו

 • ייעוץ וליווי פיננסי – מתן שירותי ייעוץ חשבונאיים, תכנון פיננסי וייעוץ עסקי, הן לעסק והן לבני המשפחה (גם למי שאינם עובדים בעסק).
 • ייעוץ וליווי בינאישי – סיוע בניהול איכותי ורגיש של ההון האנושי, בעיקר דרך יצירה וטיפוח של השיח והתקשורת בין בני המשפחה (בעסק ומחוצה לו), בינם לבין העובדים, ובין העובדים לבין עצמם: ניהול קונפליקטים בתקשורת המשפחתית, פתרון משברים משפחתיים ויצירת אמנה משפחתית.
 • ניהול ופיתוח העסק – סיוע בניהול מקצועי ואיכותי של העסק, כולל פיתוח עסקי והתאמת הפעילות העסקית לשינויים בשוק ובצרכים המשפחתיים, כדי לשמור על הרווחיות לאורך שנים ולהבטיח פרנסה לכל המשפחה על דורותיה: ליווי פיננסי, חשבונאי וארגוני, תמיכה שיווקית ותפעולית, ועוד.
 • העברה בין-דורית – ליווי המשימה המורכבת של העברת עסק משפחתי ותיק לדור הבא, הדורשת זמן ותכנון מתאים, תוך שימוש בניסיון ובידע המקצועי שצברנו במיוחד בתחום זה: הסדרת היחסים בין ההורים לילדים ובינם לבין עצמם, תכנוני מס, איזון משאבים, תכנון פרישה, ועוד.
 • ליווי ותכנון של הקמת עסקים משפחתיים מהיסוד.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.